Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie ciężkich nóg oraz przynosi natychmiastową ulgę. Specjalnie opatentowany skład preparatu sprawia, że nogi stają się lżejsze, a obrzęk zostaje zminimalizowany. Suplement diety Cyclovena poprawia krążenie żylne. W składzie preparatu znajduje się również niezwykle cenna witamina C, która wzmacnia naczynia krwionośne i bierze udział w produkcji kolagenu.

Skład:

W składzie kapsułek Cyclovena znajdują się następujące substancje: suchy wyciąg z Ruszczyka kolczastego, metylochalkon hesperydyny, witamina C, glikol polietylenowy, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, żelatyna, woda oczyszczona, dwutlenek tytanu, barwnik Brilliant Blue FCF-0,0128 mg.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat dostępny jest w postaci kapsułek. Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie (rano lub wieczorem).

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Venoruton Gel

4.52 opinii:
Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton...
czytaj dalej »

Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton... czytaj dalej »

Liotomax

4.01 opinii:
Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w...
czytaj dalej »

Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w... czytaj dalej »

Dih Max Comfort

3.01 opinii:
Dih Max Comfort to preparat dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih...
czytaj dalej »

Dih Max Comfort to preparat dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih... czytaj dalej »

Cyclovena

0.00 opinii:
Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie...
czytaj dalej »

Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie... czytaj dalej »

Preparat Cyclovena został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, żylaki, zmęczone nogi. Wytwórcą specyfiku Cyclovena jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Cyclovena jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Cyclovena oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Cyclovena dostępny jest bez recepty.