Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-02-18 13:26

  nie używam codziennie, ale jak już jest potrzebny w 100% daje radę.Póki co nie zamieniłabym go na żaden inny.

 • Afrodyta 2015-08-08 12:47

  Fajnie kryje, ale za żadne skarby nie chce pasować do innych kosmetyków :/ Dla mnie trochę porażka

 • Weronika.P 2015-08-08 12:46

  Trochę ciężko się go nakłada, ale za to fajnie kryje. Dla mnie to dobre rozwiązanie, bo z cerą nie mam żadnych problemów a bardziej wodniste korektory po chwili przestają być skuteczne.

 • Skóra właściwie zadbana

  Skóra właściwie zadbana

  Czytaj artykuł
  Jaka dieta na masę dla ektomorfika?

  Jaka dieta na masę dla ektomorfika?

  Czytaj artykuł
  Sekrety suszonych śliwek

  Sekrety suszonych śliwek

  Czytaj artykuł
 • Ulma 2015-08-08 12:44

  Bardzo źle pracuje on z innymi podkładami. Jak dla mnie to masakra. Do tego są problemy z tworzącymi się załamaniami na skórze twarzy. Wszystko przez jego dziwną konsystencję, zbyt suchą.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Cream Concealer został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: w tubce, korektor, korektor w tubce, korektory, makijaż. Wytwórcą specyfiku Cream Concealer jest Inglot, który również jest twórcą takich specyfików jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka produktu Cream Concealer jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Cream Concealer oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Cream Concealer można kupić bez recepty.