Conceive Plus Żel

Conceive Plus Żel

miejsce
w rankingu

Conceive Plus Żel
0.0
opinii: 0
Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

Czytaj artykuł
Cynk w diecie a męska płodność

Cynk w diecie a męska płodność

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić z męskimi problemami?

Jak sobie radzić z męskimi problemami?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Conceive Plus Żel to lubrykant rekomendowany dla par starających się o potomstwo. Preparat skutecznie wspomaga płodność oraz pozytywnie wpływa na plemniki: zwiększa ich ruchliwość oraz wydłuża żywotność do absolutnego maksimum. Conceive Plus Żel odpowiednio nawilża, co zwiększa doznania partnerów.

Skład:

W składzie żelu Conceive Plus znajdują się następujące substancje: woda, hypromeloza, chlorku sodu, sodu diwodorofosforan,chlorku magnezu, metyloglycerin, fosforanu sodu, chlorek potasu, chlorku wapnia.

Dawkowanie:

Niewielką ilość żelu należy użyć tuż przed planowanym stosunkiem płciowym. Żel może być stosowany kilka razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Conceive Plus Żel

0.00 opinii:
Conceive Plus Żel to lubrykant rekomendowany dla par starających się o potomstwo. Preparat...
czytaj dalej »

Conceive Plus Żel to lubrykant rekomendowany dla par starających się o potomstwo. Preparat... czytaj dalej »

FertilCare

0.00 opinii:
FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Preparat Conceive Plus Żel został przyporządkowany do kategorii Układ płciowy wraz z tagami: żele, ciąża. Producentem preparatu Conceive Plus Żel jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Conceive Plus Żel jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Conceive Plus Żel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Conceive Plus Żel można dostać bez recepty.