Color Trend, Plump Out Mascara

Color Trend, Plump Out Mascara

miejsce
w rankingu

Color Trend, Plump Out Mascara
3.67
opinii: 3
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ala.R 2015-08-09 12:41

  Konsystencja tego tuszu jest okropna. U mnie się nie sprawdza, bo za często rozmazuje się tusz na moich powiekach. Aż ciężko się go nakłada

 • Nikola 2015-08-09 12:38

  Tusz nadaje się do codziennego użytku, jest delikatny. Nie powoduje efektu sztucznych oczów. Objętość rzęs jest nieco zwiększona.

 • Jowita 2015-07-06 14:34

  Polecam! Mocno pogrubia i wyciąga rzęsy, tusz się nie rozmazuje - powinien być to standard a tak nie jest :/

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Color Trend, Plump Out Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: i, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, kosmetyk. Producentem preparatu Color Trend, Plump Out Mascara jest Avon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Color Trend, Plump Out Mascara jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Color Trend, Plump Out Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Preparat Color Trend, Plump Out Mascara można dostać bez recepty.