Color Trend, Kajalstick Double-Ended

Color Trend, Kajalstick Double-Ended

miejsce
w rankingu

Color Trend, Kajalstick Double-Ended
4.33
opinii: 3
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-08-06 14:36

  Kredka jest tania i wydajna. Ale za to za łatwo się rozmazuje, chociaż kolor na powiece jest fajny.

 • Lui 2015-08-06 14:35

  Kredka fajnie podkreśla oczy, jest dość łagodna więc nie mam żadnych problemów aby namalować nową linię. Ale za to lubi się czasem rozmazywać.

 • Agata22 2015-06-11 18:27

  Fajnie że jest zakończona z dwóch strony, długo takiej szukałam. Na tej się nie zawiodłam - Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Color Trend, Kajalstick Double-Ended został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kredki do powiek, do brwi, kredki, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Producentem produktu Color Trend, Kajalstick Double-Ended jest Avon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Color Trend, Kajalstick Double-Ended jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Color Trend, Kajalstick Double-Ended oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Color Trend, Kajalstick Double-Ended dostępny jest bez recepty.