Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2015-09-25 11:12

  Ten ziołowy cholinex polecam tym, którym nie pasuje miętowy smak zwykłego cholinexu. Mi akurat ten ziołowy nie przypadł do gustu, ale o gustach się nie dyskutuje. Ważne, że pomógł mi na moje bolące gardło. Myślę, że jest tak samo skuteczny jak zwykły cholinex.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Cholinex Ziołowy został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból gardła, Błona śluzowa, tabletki na gardło, pastylki na ból gardła. Producentem produktu Cholinex Ziołowy jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Cholinex Ziołowy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Cholinex Ziołowy oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Cholinex Ziołowy dostępny jest bez recepty.