Camouflage Cream

Camouflage Cream

miejsce
w rankingu

Camouflage Cream
3.67
opinii: 3
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gosia 2015-08-27 19:32

  Są lepsze i tańsze korektory. Ten jakoś wrażenia na mnie nie zrobił

 • Lui 2015-08-27 19:30

  Pomaga mi każdego dnia w wyrównaniu kolorytu skóry oraz pozbyciu się cieni pod oczami, dobrze maskuje i nie zapycha porów.

 • Magda K. 2015-04-28 22:05

  Nie wyobrażam sobie zrobić z tym dobrego makijażu i nie wiem jak mogłabym bez tego przeżyć normalny dzień. Camouflage Cream działa i dzięki temu czuje się szczęśliwa!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb artdeco

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Camouflage Cream został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor, korektory, makijaż. Producentem produktu Camouflage Cream jest Artdeco, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Lash Booster, Camouflage Cream. Ulotka preparatu Camouflage Cream jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Camouflage Cream oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Preparat Camouflage Cream dostępny jest bez recepty.