Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • julia 2016-04-15 12:07

  nie kryje zbyt dobrze...

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 17:08

  tylko dla cer bez problemów....

 • Irena 2015-04-23 01:27

  U mnie za bardzo się kruszy i rozpada :/ Słabo się go nakładało niestety

 • Bardzo ważne badanie

  Bardzo ważne badanie

  Czytaj artykuł
  Wszystkie sekrety mango

  Wszystkie sekrety mango

  Czytaj artykuł
  Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

  Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

  Czytaj artykuł
 • Izada 2015-04-17 13:15

  Jakoś średnio działa i nie wiem jak można za pomocą niego lepiej funkcjonować. Nie polecam za bardzo i nie chce już aby ktoś więcej marnował kase na ten środek. Działa tak 2/5 ;/

 • Natalia 2015-04-17 13:14

  Za pomocą tego środka próbowałam zrobić dobry makijaż i niestety nie udało mi się to. Za bardzo się rozmazywał i przez to nie mogłam się z nim pogodzić... Nie daje rady!

 • Magdalena Ś. 2015-04-17 13:12

  Podkładzik w prosty sposób matuje u mnie wszystkie niedoskonałości oraz doprowadza moją skórę do lepszego wyglądu! Teraz wiem, że dzięki temu mogę o wiele lepiej się prezentować i na pewno ten podkład łatwo nie zniknie z mojej skóry. O to chodzi!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bare escentuals

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Bare Minerals, Foundation został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład mineralny, podkład w pudrze, podkład, podkłady mineralne, kompakty, podkłady, makijaż. Producentem specyfiku Bare Minerals, Foundation jest Bare Escentuals, który również jest wytwórcą takich produktów jak Bare Minerals, Foundation. Ulotka produktu Bare Minerals, Foundation jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Bare Minerals, Foundation oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Bare Minerals, Foundation można kupić bez recepty.