Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Minka 2015-08-29 18:28

  Na mnie to praktycznie nie działa. Po kilku dniach stan był taki sam jaki był to jest niestety nie do pomyślenia jak dla mnie :/

 • Owarnik 2015-08-29 18:27

  Jak dla mnie Baikadent jest jednym z lepszy środków z których miałem okazje korzystać. Polecam serdecznie i warto jest to stosować ;)

 • Nika 2015-08-29 18:26

  W skuteczny i szybki sposób redukuje stany zapalne jamy ustnej. Dzięki niemu teraz mam wieczorem spokój i mogę spokojnie zasnąć ! To działa i jest super :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Baikadent to lek, który dostępny jest w formie żelu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować żel Baikadent w chorobach przyzębia. Badania dowodzą, że stosowanie żelu w znaczny sposób poprawia kondycję dziąseł. Żel stosowany jest w leczeniu następujących schorzeń: paradontopatii powierzchownych i głębokich, w chorobach przyzębia, w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej (np. w wyniku otarć przez protezę).

  Skład:

  W składzie żelu Baikadent znajdują się następujące substancje: Zespół flawonów izolowanych z korzenia Scutellaria baicalensis, Carbopol 5984, glicerol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, glikol propylenowy, sodu wodorotlenek, sodu węglan, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania w jamie ustnej. Niewielką ilość żelu należy nanieść na miejsca, które zostały zajęte chorobą i wcierać. Przez 30 minut po aplikacji żelu nie można jeść ani pić. Żel należy aplikować 2-4 razy dziennie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Lek nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Baikadent

  3.333 opinii:
  Baikadent to lek, który dostępny jest w formie żelu. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
  czytaj dalej »

  Baikadent to lek, który dostępny jest w formie żelu. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

  3.333 opinii:

  MUCOSIT

  0.00 opinii:
  MUCOSIT to lek dostępny w postaci żelu. Lek przeznaczony jest do stosowania miejscowego na błony...
  czytaj dalej »

  MUCOSIT to lek dostępny w postaci żelu. Lek przeznaczony jest do stosowania miejscowego na błony... czytaj dalej »

  0.00 opinii:

  SACHOL - Żel

  0.00 opinii:
  SACHOL - Żel to preparat przeznaczony do stosowania miejscowego na błonę śluzową jamy ustnej....
  czytaj dalej »

  SACHOL - Żel to preparat przeznaczony do stosowania miejscowego na błonę śluzową jamy ustnej.... czytaj dalej »

  Preparat Baikadent został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, afty, nieświeży oddech, Kamień nazębny, urazy błony śluzowej, stan zapalny jamy ustnej, choroby przyzębia. Producentem produktu Baikadent jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Baikadent jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Baikadent oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Preparat Baikadent dostępny jest bez recepty.