Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Alfarin to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Żel wykazuje działanie nawilżające i rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z nadmiernie wysychającą błoną śluzową nosa.

Skład:

w składzie żelu Alfarin znajdują się następujące substancje: Aqua, Glycerin, Disodium phosphate, Hydroxyethylcellulose, Sodium chloride, Sodium phosphate, Disodium EDTA, Benzalkonium chloride.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. 1-2 krople żelu do nosa 2-4 razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Nozoil

0.00 opinii:
Nozoil to lek dostępny w postaci aerozolu do nosa. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować...
czytaj dalej »

Nozoil to lek dostępny w postaci aerozolu do nosa. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Alfarin

0.00 opinii:
Alfarin to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Żel wykazuje działanie nawilżające i...
czytaj dalej »

Alfarin to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Żel wykazuje działanie nawilżające i... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Preparat Alfarin został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: nawilżanie śluzówki nosa, Higiena, zdrowie, Nawilżenie nosa. Wytwórcą produktu Alfarin jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Alfarin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Alfarin oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego obrazki. Specyfik Alfarin dostępny jest bez recepty.