Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • I.N. 2015-09-11 13:48

  Taki sobie. Wygodny w użycie, bo w formie sprayu, ale maści działają zdecydowanie lepiej. Łagodzi ból, ale rany szybciej się goją po innych produktach. Moim zdaniem nie warto go mieć w domowej apteczce, ale jak już kupiłam to niech tam będzie. Przyjedzie teściowa to nie dam jej maści tylko akutol żeby trochę więcej pocierpiała ;)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Akutol to opatrunek w spray'u. Akutol, to preparat służący do opatrywania ran, drobnych otarć i ran ciętych. Zdecydowaną zaletą preparatu jest to, iż jest on odporny na zmywanie. Należy jednak pamiętać, że opatrunek Akutol nie jest przeznaczony do ran, z których sączy się krew.

  Skład:

  W składzie preparatu Akutol znajdują się następujące substancje: Methylene dimethyletherum, Dimethyletherum, Calcium alginate, Natrium alginate, Jojoba esters, Hippophae rhamnoides oil, Aloe vera, Calendula officinalis, Matricaria recutita, Menthol.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony do ran, z których sączy się krew!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Diclac Lipogel

  5.02 opinii:
  Diclac Lipogel to preparat dostępny w postaci żelu. Żel wykazuje działanie przeciwbólowe i...
  czytaj dalej »

  Diclac Lipogel to preparat dostępny w postaci żelu. Żel wykazuje działanie przeciwbólowe i... czytaj dalej »

  Voltaren Max

  4.54 opinii:
  Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
  czytaj dalej »

  Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

  Akutol

  3.01 opinii:
  Akutol to opatrunek w spray'u. Akutol, to preparat służący do opatrywania ran, drobnych otarć...
  czytaj dalej »

  Akutol to opatrunek w spray'u. Akutol, to preparat służący do opatrywania ran, drobnych otarć... czytaj dalej »

  3.01 opinii:

  Paracetamol Hasco - Czopki

  0.00 opinii:
  Paracetamol Hasco - Czopki to preparat przeznaczony dla osób, które borykają się z...
  czytaj dalej »

  Paracetamol Hasco - Czopki to preparat przeznaczony dla osób, które borykają się z... czytaj dalej »

  Produkt Akutol został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, Przeciwbólowe. Wytwórcą produktu Akutol jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Akutol jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Akutol oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Akutol można kupić bez recepty.