Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Acifungin to produkt leczniczy dostępny w postaci płynu. Preparat wykazuje działanie odkażające, przeciwgrzybicze, przeciwwysiękowe, złuszczające. Wskazaniem do stosowania płynu Acifungin jest grzybica międzypalcowa, grzybica potnicowa, grzybica pachwin i grzybica skóry gładkiej. Preparat przeznaczony jest do pędzlowania!

Skład:

W składzie płynu Acifungin znajdują się następujące substancje: kwas borowy, kwas salicylowy, kwas galusowy bezwodny, kwas octowy lodowaty, tanina, salicylan metylu, etanol bezwodny, octan etylu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci. Zmienioną chorobowo skórę należy pędzlować 2-3 razy na dobę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego!

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Acifungin

0.00 opinii:
Acifungin to produkt leczniczy dostępny w postaci płynu. Preparat wykazuje działanie odkażające,...
czytaj dalej »

Acifungin to produkt leczniczy dostępny w postaci płynu. Preparat wykazuje działanie odkażające,... czytaj dalej »

Preparat Acifungin został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Grzybica pachwin, grzybica, Grzybica stop, Higiena, zdrowie, Lek na grzybice. Producentem preparatu Acifungin jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Acifungin jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Acifungin oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Acifungin można kupić bez recepty.