Acerin - Płyn Na Odciski

Acerin - Płyn Na Odciski

miejsce
w rankingu

Acerin - Płyn Na Odciski
4.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 14:34

  produkt super

 • Piotr 2016-04-07 13:17

  Płyn skuteczny!Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić i nie uszkodzić zdrowej skóry.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania odcisków i zrogowaciałej skóry. W składzie preparatu znajduje się kwas salicylowy, który wykazuje działanie keratolityczne i zmiękczające. Lek przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego!

  Skład:

  W składzie preparatu Acerin znajdują się następujące substancje: kwas salicylowy, kwas mlekowy, koioksylina, kalafonia, aceton, octan n-butylu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość leku nanieść na odcisk lub zrogowaciałe miejsce. Poczekać do momentu wyschnięcia. Stosować przez kilka dni. Należy jednak pamiętać, by w czasie aplikacji leku nie dotykać pędzelkiem zdrowej skóry!

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Acerin - Płyn Na Odciski

  4.52 opinii:
  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
  czytaj dalej »

  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

  Produkt Acerin - Płyn Na Odciski został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zgrubiały naskórek stóp, Odciski, higiena intymna, zdrowie, Płyn Na Odciski. Producentem preparatu Acerin - Płyn Na Odciski jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Acerin - Płyn Na Odciski jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Acerin - Płyn Na Odciski oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Acerin - Płyn Na Odciski dostępny jest bez recepty.